Ogłoszenia o przetargach - rok 2021

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom rynku,  Miasto Sejny postanowiło wdrożyć Platformę eZamawiający, która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 - 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub oneplace@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp oraz wyłączonych z Pzp poprzez link:     miastosejny.ezamawiajacy.pl  

Postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji:

dot. inwestycji: 

3. I Postępowanie „Roboty budowlane w systemie zaprojektuj i wybuduj polegające na przebudowie wraz ze zmianą sposobu użytkowania kondygnacji nieużytkowej na użytkową  w istniejącym budynku przedszkola przy Szkole Podstawowej im. Mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Sejnach przy ul. Wojska Polskiego 64 z opracowaniem dokumentacji”.

     Informacja z otwarcia ofert.

     Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

2.II postępowanie „Aktywna turystyka na rzecz zrównoważonego wykorzystania dziedzictwa przyrodniczego w obszarze współpracy transgranicznej”.

    Informacja z otwarcia ofert.

    Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

   I postępowanie „Aktywna turystyka na rzecz zrównoważonego wykorzystania dziedzictwa przyrodniczego w obszarze współpracy transgranicznej” -unieważnione.

     Informacja z otwarcia ofert.

     Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.

 

1. II postępowanie „Sportowa Polska - unowocześnienie i wymiana nawierzchni na obiektach sportowych Miasta Sejny”.

     Pytania do postępowania + odpowiedzi.

      Informacja z otwarcia ofert.

       Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

     I postępowanie „Sportowa Polska - unowocześnienie i wymiana nawierzchni na obiektach sportowych Miasta Sejny” - unieważnione.

    Informacja z otwarcia ofert.

    Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.

 

Rozeznanie Rynku

Zaproszenie do składania ofert dot. wyceny zakupu i dostawy pływającej sauny.

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miasta Sejny

Wytwarzający/odpowiadający: Dominika Sidor

Data wytworzenia: 2021-02-11

Wprowadzający: Dorota Leonczyk

Modyfikujący: Dorota Leonczyk

Data modyfikacji: 2021-06-18

Opublikował: Dorota Leonczyk

Data publikacji: 2021-02-11